Monitory do sal konferencyjnych

Monitor do sali konferencyjnej

monitory do wideokonfer

Monitory do sali konferencyjnej poprawiają produktywność i jakość współpracy.

Posiadamy szeroką gamę rozwiązań z zakresu wyświetlaczy cyfrowych, takich jak: projektory do sal konferencyjnych o wysokiej jasności, monitory interaktywne, które stworzono z myślą o łatwości obsługi. Zestawy do wideokonferencji, pomożemy Ci w wyborze urządzenia do wideokonferencji, m.in. kamery i mikrofony do wideokonferencji oraz systemy do wideokonferencji All in One.

Wyposażenie multimedialne w salach konferencyjnych ułatwia przekaz informacji, sprzyja koncentracji, stanowią niezbędny element wyposażenia sal konferencyjnych i wykładowych.

Monitory do sal konferencyjnych zapewniają żywy obraz o oszałamiającej klarowności. Każdą prezentację można przedstawiać w idealnym rozmiarze poprzez przełączanie formatów obrazu. Wymiar monitora uzależniony jest od wielkości sali. Do dyspozycji mamy monitory od 55″ do 98″, dotykowe lub niedotykowe. Każda sala ma swoją specyfikę, dobierzmy odpowiedni monitor tj. jasność, rodzaj matrycy.

Zapraszam na naszą stronę Systemy Wideokonferencyjne . Znajdziesz zestawy wideokonferencyjne do sal. Skupiamy sie na salach małych oraz średnich do 15 osób. Pomożemy Ci w wyborze urządzenia do wideokonferencji, m.in. kamery i mikrofony do wideokonferencji oraz systemy do wideokonferencji All in One.

Monitory interaktywne do sal

monitory interaktywne

Interaktywne monitory wielkoformatowe wyposażone są w najwyższej jakości technologię wprowadzającą maksymalny realizm – zaprojektowane z myślą o salach konferencyjnych, audytoriach, strefach recepcyjnych lub przestrzeniach do tworzenia, współpracy i inspiracji. Monitory interaktywne do sal konferencyjnych wysokiej klasy dla biznesu o przekątnej ekranu od 65 do 86 cali, zapewniające świetną jakość wyświetlania obrazu nawet w rozdzielczości 4K, długa żywotność paneli od 30000 do 50000 godzin. Połączenie bezpieczeństwa, zaawansowanych technologii i intuicyjnej obsługi.

Wszystkie interaktywne monitory oferują szeroki zakres połączeń, w tym porty HDMI, DVI-D, DP i USB, dzięki którym użytkownicy mogą przesyłać, udostępniać i przeglądać treści bezpośrednio na urządzeniach osobistych. Do sal konferencyjnych proponujemy monitory interaktywne marki Samsung lub Optoma.

Czy potrzebują Państwo porady eksperta na temat monitorów?

Prosimy o kontakt w celu zarezerwowania lub przeprowadzenia bezpłatnych konsultacji.
Zadzwoń lub wypełnij formularz.

Daniel Kowalski – Specjalista Produktowy Dział IT
tel. 512 800 825