monitory do sal konferencyjnych

Sale konferencyjne - Wyposażenie multimedialne
p

Rozwiązania dla sal konferencyjnych

Wyświetlacze cyfrowy poprawiają produktywność i jakość współpracy.

Posiadamy szeroką gamę rozwiązań z zakresu wyświetlaczy cyfrowych, takich jak: projektory do sal konferencyjnych o wysokiej jasności, monitory interaktywne, które stworzono z myślą o łatwości obsługi. Zestawy do wideokonferencji i telekonferencji.

Wyposażenie multimedialne w salach konferencyjnych ułatwia przekaz informacji, sprzyja koncentracji, stanowią niezbędny element wyposażenia sal konferencyjnych i wykładowych.

Projektory do sal konferencyjnych zapewniają żywy obraz o oszałamiającej klarowności. Każdą prezentację można przedstawiać w idealnym rozmiarze poprzez przełączanie formatów obrazu. Ultrawysoka jasność pozwala na uzyskanie silnych, efektownych obrazów bez rywalizacji z naturalnym lub sztucznym światłem otoczenia.

Zapraszam na stronę Systemy Wideokonferencyjne . Znajdziesz  zestawy wideokonferencyjne do sal. Skupiamy sie na salach małych oraz średnich do 15 osób. Pomożemy Ci w wyborze urządzenia do wideokonferencji, m.in. kamery i mikrofony do wideokonferencji oraz systemy do wideokonferencji All in One.

p

Monitory interaktywne zalecane do sali konferencyjnych

Monitory interaktywne Samsung to wszechstronne narzędziem służące lepszej współpracy. Ulepszona technologia dotykowa, intuicyjne rozwiązanie i jakość obrazu UHD sprawdzą się w każdej sali konferencyjnej.
Ulepszonym funkcjom dotyku pozwala cieszyć się płynną funkcją pisania. Nawet czterech użytkowników może pisać jednocześnie, korzystając z dołączonego pióra lub z niemal każdego innego przedmiotu.

Wbudowane rozwiązanie MagicIWB S5 poprawia komunikację oraz organizację dzięki intuicyjnemu interfejsowi umożliwiającemu szybki dostęp do najważniejszych funkcji (tj. screen mirroring i zapis notatek w czasie rzeczywistym).

Funkcja Working Screen umożliwia użytkownikom szybkie przełączanie ekranów, wyświetlając w zależności od potrzeb białą tablicę, wyszukiwarkę internetową czy podłączone źródła za pomocą jedynie kilku dotknięć.

Monitory interaktywne umożliwiają przesyłanie i edycję treści na laptopach przy wykorzystaniu funkcji dotykowej na ekranie głównym. Potężny system Knox zabezpiecza połączenie Remote Workspace, zapobiegając wyciekom informacji i ingerencji z zewnątrz.

Wszystkie interaktywne tablice oferują szeroki zakres połączeń, w tym porty HDMI, DVI-D, DP i USB, dzięki którym użytkownicy mogą przesyłać, udostępniać i przeglądać treści bezpośrednio na urządzeniach osobistych.

Masz Pytania ? Szukasz odpowiedniego monitora ?

Dołożymy wszelkich starań aby dopasować monitor do Państwa potrzeb.
Zadzwoń lub wypełnij formularz.

Daniel Kowalski – Specjalista Produktowy Dział IT
tel. 512 800 825