Totemy LCD

Totemy reklamowe LCD

Rozwiązanie pozwalające na przedstawianie multimedialnej treści w nowoczesny i intuicyjny sposób. Totem reklamowy jest idealnym rozwiązaniem dla centrów handlowych, lotnisk, muzeów i stacji kolejowych. Totemy posiadają zainstalowane monitor: 50″, 55″, 65″ oraz 75″ w orientacji pionowej.

Totemy sprawdzają się zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz.

Totemy LCD

Totemy Reklamowe zewnętrzny

Totemy zewnętrzny zapewni Ci niezapomniane wrażenie, zwróci uwagę przechodniów, co przełoży się na zwiększenie przychodów
Totem z monitorem 46″, 49″ lub 55″ z wbudowanym odtwarzaczem, a więc wszystkim czego potrzebujesz, aby stworzyć swoją wyróżniającą się reklamę zewnętrzną. Obudowa odporna na uderzenia IK10 oraz wysoki zakres odporności na kurz i wodę IP56.
Wbudowany automatyczny system filtracji (bez filtru) umożliwiający łatwą konserwacje urządzenia.

Totemy LCD zewnętrzne pracują w temperaturach od -30°C do -50 °C (122 ° F) przez 24h/7. System chłodzenia, pozwalający na osiągnięcie poziomu trwałości, który może utrzymać się przez całą dobę.

 

Totemy Reklamowe wewnętrzny
Stojak kompatybilny z monitorami od 50″ do 75″. Solidna metalowa konstrukcja, antyodblaskowa i wandalo-odporna szyba oraz wewnętrzny system wentylacji sprawia, że jest to elastyczne rozwiązanie z przeznaczeniem do wewnątrz. Prosta i łatwa konserwacja.

Proponujemy kilka sprawdzonych wzorów obudów w różnych wariantach zależnie od przeznaczenia. Budujemy i projektujemy często nowe rozwiązania na potrzeby i zlecenie klienta.

Samsung Magic INFO

Oprogramowanie do zarządzania treścią

Platforma oferująca internetowy system do zdalnego zarządzania treścią. Umożliwia użytkownikom aktualizować treści, tworzyć nowe oraz
budować harmonogram z dowolnego miejsca w dowolnym czasie.

Wyświetlaj co tylko chcesz…

Czy potrzebują Państwo porady eksperta na temat monitorów?

Prosimy o kontakt w celu zarezerwowania lub przeprowadzenia bezpłatnych konsultacji.
Zadzwoń lub wypełnij formularz.

Daniel Kowalski – Specjalista Produktowy Dział IT
tel. 512 800 825