Monitory zewnętrzne pogodoodporne

Monitory Zewnętrzne

Monitory Zewnętrze

Gotowe monitory do montażu na zewnątrz. Rozwiązanie digital signage, przystosowanych do warunków zewnętrznych. Monitory odporne na warunki pogodowe: oświetlenie słoneczne, zapylenie, deszcze, śnieg, wiatr, a także uszkodzenia mechaniczne. Nie wymagają dodatkowych obudowy.

Smukła konstrukcja,  obudowa odporna na uderzenia, technologia antyrefleksyjna, wysoce wydajny układ chłodzenia. Certyfikat IP56.

Monitor wyposażony w  zintegrowany moduł zasilający zawierający komponenty operacyjne . Wbudowany koncentrator sieciowy umożliwia proste połączenie i łatwą instalację.

Monitory Zewnętrze dostepne o przekątnych:  46″,  49″,  55″,  75″,  85″

Monitory zewnętrzne zalety

Monitory Zewnętrze

System chłodzenia bez filtrów i potrzeby serwisowania
Monitory Samsung zostały wyposażone w zaawansowany system chłodzenia oparty o wymiennik ciepła i funkcje kontroli termicznej. Podnosi to ogólną wydajność monitora w zakresie zarządzania oraz kosztów obsługi dzięki konstrukcji bez filtra.

Monitory pogodoodporne

Niezawodne działanie w niemal każdym środowisku
Każdy monitor do zewnątrz  przechodzi rygorystyczne testy zgodności z normą IP56 sprawdzające odporność urządzenia na kurz, temperaturę, wilgoć i inne czynniki środowiskowe, które mogłyby zakłócać jego działanie.

Ekrany mogą działać w temperaturze od -30°C (-22°F) do 50°C (122°F). Administratorzy mogą mieć pewność, że wyświetlacze będą działały przez całą dobę, bez potrzeby wykorzystywania drogich zewnętrznych systemów chłodzących lub środków zabezpieczających.

Monitory Zewnętrze

Doskonała widoczność

Wysoką jakość obrazu oraz czujnik automatycznej jasności ułatwiają dotarcie do dowolnego widza. Jasność na poziomie 3500/4000 nitów i kontrast 5000:1 wzmacnia przekaz każdego rodzaju treści. W monitorach zastosowano technologię polaryzacji kołowej, która eliminuje „ślepotę wyświetlacza” powodowaną przez okulary przeciwsłoneczne ze szkłami polaryzacyjnymi.

Poza podstawową funkcją ulepszenia obrazu szkło Magic Glass minimalizuje odbicie światła i pozwala na osiągnięcie bogatego, czystego obrazu, nawet w przypadku bezpośredniego działania światła słonecznego na wyświetlacz .

Profesjonalny system do zarządzania od Samsung

Wszechstronna platforma digital signage

Wszystkie monitory wyposażone w  Profesjonalny system do zarządzania treścią, tworzenia harmonogramu, playlisty oraz do zarządzania ekranami.

MagicINFO™ to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania treścią oraz ekranem z jednego miejsca. Platforma składa się z trzech głównych komponentów.

MagicAuthor

Oferuje tworzyć treści przez przeglądarkę. Elastyczne dzielenie ekranu na poszczególne sekcje bez użycia zewnętrznego oprogramowania.

magicServer

Oprogramowanie pozwala użytkownikom wprowadzać modyfikacje oraz zapewnia wygodne planowanie zawartości i tworzenie list odtwarzania.

MagicPlayer

Odtwarzacz umożliwia odtwarzanie zawartości w niemal każdym formacie bez użycia zewnętrznego oprogramowania lub sprzętu.

Poznaj rozwiązanie do wyświetlania i zarządzania treścią na monitorach

Czy potrzebują Państwo porady eksperta na temat monitorów?

Prosimy o kontakt w celu zarezerwowania lub przeprowadzenia bezpłatnych konsultacji.
Zadzwoń lub wypełnij formularz.

Daniel Kowalski – Specjalista Produktowy Dział IT
tel. 512 800 825