Samsung QB55C

Samsung QB55C

Przekątna ekranu: 55 cali
Kod produktu: LH55QBCEBGCXEN
Rozdzielczość nominalna: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Jasność: 350 nit
Współczynnik kontrastu: 4,000:1
Wymiary urządzenia: 1237.9 x 708.8 x 28.5 mm
Waga urządzenia: 15.7 kg
Wbudowany odtwarzacz: MagicInfo S10
Pamięć: 10Gb
Czas pracy: 24/7
Stopień ochrony: IP5x
Obsługa wideo rozmów
Bez przewodowe udostępnianie ekranu – Smartview+
Matryca matowa – 25%
Gwarancja producenta: 3 lata

Cena od 2980 zł netto

Potrzebujesz większej ilości ? Zadzwoń lub napisz.
Gwarancja najlepszych cen!

Doradztwo: Daniel Kowalski
tel. +48 512 800 825
e-mail: d.kowalski@monitory-reklamowe.pl

Samsung QB55C

Samsung QB55C

Monitory Samsung z serii QBC to najcieńsze ekrany do komunikacji wizualnej z rozdzielczością UHD. Grubość monitorów to zaledwie 28,5 mm !!! Ultra cienka obudowa sprawia, że jest to najcieńszy z wszystkich wyświetlaczy profesjonalnych Samsung.

Samsung QB55C zapewnia czysty i wyrazisty obraz w jakości 4k UHD. Monitor przeznaczony do pracy ciągłej 16 godziny przez 7 dni w tygodniu.

Wyświetlaj dowolną treść w wysokiej rozdzielczości z niesamowicie bogatym kolorem. Technologia Dynamic Crystal Color i procesor Quantum Lite 4K pokazują spójne, realistyczne kolory w każdej treści. To nie jest „jakiś” wyświetlacz do prostej reklamy. To kompletne rozwiązanie wyskalowane do potrzeb firm z każdej branży.

Ramka ma tę samą szerokość ze wszystkich stron, dzięki czemu wyświetlacz wygląda spójnie, a centralnie umieszczone otwory montażowe VESA umożliwiają bezpieczny montaż z możliwością łatwej zmiany orientacji pomiędzy poziomą i pionową.

Dane ogólne

Samsung QB55C nowe seria monitorów Samsung QBC  uwalnia nowe możliwości wyświetlana cyfrowej treści w Twojej firmie. Monitory QBC są wyposażone w niezawodne, nieoślepiające panele, które zapewniają lepszą widoczność pod każdym kątem, o każdej porze dnia.

Nowy system Tizen
  (7.0) zapewnia wiele sieciowych rozwiązań. Nowe możliwości sprawdzą się w prowadzeniu video rozmów,  prowadzeniu spotkań w sali konferencyjnej.

Monitor QB55C to najcieńszy monitor w ofercie Samsung. Nowa obudowa pozwala na instalacje monitora na płasko, idealnie przylega do ściany. Uchwyt ścienny Slim Fit,  pozwala wkomponować ekran zgrabnie w każde środowisko.

Samsung QM43C

Niezrównana, ultracienka grubość 28,5 mm sprawia, że jest to najcieńszy z wszystkich wyświetlaczy profesjonalnych Samsung UHD. Jest wyposażony w uchwyt ścienny Slim Fit, który pozwala na łatwą i schludną instalację.

Ramka o jednolitej szerokości oraz centralnie umieszczone otwory VESA nadaje spójny wygląd oraz bezpieczny montaż z możliwością łatwej zmiany orientacji pomiędzy poziomą i pionową.

Samsung QM43C

Dzięki miliardowi odcieni kolorów. Dynamic Crystal Color pozwala dostrzec każdą subtelność na realistycznych obrazach. Wyświetlane treści są wyraźne i spójne dzięki wiodącej w branży technologii przetwarzania i skalowania firmy Samsung – Quantum Processor Lite 4K.

SmartView+ umożliwia bezprzewodowe udostępnianie ekranu bez połączeń kablowych, co zapewnia współpracę. Nowa seria QMC umożliwia bezprzewodowe współdzielenie ekranu pomiędzy 6 użytkowników i szybkie przełączanie jednym kliknięciem.

Samsung QM43C

Inteligentna kalibracja. Gwarancja pełnej spójności marki w każdej lokalizacji. Inteligentna kalibracja w aplikacji mobilnej Samsung pozwala zachować prawidłowe, spójne kolory logotypu i treści w każdej lokalizacji.

Samsung QM43C

Zmień sposób zarządzania ekranem dzięki Samsung VXT CMS. To oparte na chmurze rozwiązanie, które łączy funkcje zarządzania treścią i zdalnego zarządzania urządzeniami, umożliwiając użytkownikom zdalne zarządzanie ustawieniami sprzętu i rozwiązywanie problemów przy jednoczesnym łatwym tworzeniu i wdrażaniu treści.

Uchwyty do monitorów

Uchwyty do monitorów – uniwersalne i dedykowane

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty najwyższej klasy, przy jednoczesnym zachowaniu przystępnych cen! Wybór uchwytów jest dość duży. Jaki uchwyt do monitora będzie najlepiej pasować ? Zostaw to Nam.

Uchwyty stałe – dla montażu TV z minimalnym odstępem od ściany.
Uchwyty uchylne – niezwykle przydatne, jeżeli TV ma wisieć ponad linią wzroku.
Uchwyty obrotowe – dla maksymalnej wygody konsumenta i optymalnego ustawienia telewizora
Uchwyt z ramieniem – posiadają regulowane ramię mocowane do ściany
Uchwyty sufitowe – z regulacją lub stałą długością

Oprócz uchwytów możemy dopasować szereg wózków oraz standów do różnorakich zastosowań.