Digital Signage dla transportu

Digital Signage dla transportu

Digital Signage dla transportu

Przekazuj pasażerom i przejezdnym niezbędne informacje w wyraźny sposób nawet w najbardziej wymagających środowiskach pod względem warunków fizycznych.

Monitory firmy Samsung pozwalają wyświetlać treści w trybie 24/7 w miejscach o wysokim poziomie zapylenia, wstrząsów, jasności i wahań temperatury. Zapewnia absolutną niezawodność i wytrzymałość. Oferujemy monitory wielkoformatowe  LED o przekątnej ekranu do 98 cali i wysokiej rozdzielczości, aby zapewnić czytelność całości wyświetlanego materiału i nieustannie zmieniających się szczegółów w jasno oświetlonych pomieszczeniach lub przy świetle dziennym – wszystko specjalnie opracowane z myślą o instalacji w orientacji pionowej lub poziomej.

Duże monitory prezentujące podróżującym różne informacje o lotach, rozkładach jazdy, informacji pasażerskiej lub reklamy na:

Lotniska
Eksponuj produkty i promocje w strefie wolnocłowej oraz zapewnij pasażerom bieżące informacje na tablicach z rozkładem lotów, przy stanowiskach odprawy, na tablicach multimedialnych i na ekranach dotykowych z mapami. Zewnętrzny wyświetlacz promujący nowe oferty reklamodawców

Autobusy
Przekazuj bieżące informacje o trasie autobusu i w łatwy sposób informuj o opóźnieniach lub odwołanych kursach oraz zapewnij skuteczną reklamę w autobusach. Reklama i rozkład jazdy wyświetlane na wyświetlaczu marki Samsung na stacji kolejowej

Dworce kolejowe i stacje metra
Wyświetlaj bieżące informacje przy wejściu na stację, na tablicach z rozkładem jazdy i trasą przejazdu, w pojeździe, w infokioskach i na drogowskazach.

 

Co oferuje Samsung

monitory zewnętrzne

Monitory zewnętrzne oraz za witrynę.
Dostarczą podróżnym informację przed wejściem lub na parkingu. Doskonałe narzędzie do informacji kierunkowych dla pasażerów.

rozklady

Monitory Wielkoformatowe
Wyświetlanie rozkładów przyjazdów, lotów w czasie rzeczywistym. Przekątna ekrany od 50″ do 98″.

Digital Signage dla transportu

Monitory Wielkoformatowe
Prezentowanie promocyjnych treści sklepów, bistro w poczekalniach dla pasażerów.

Czy potrzebują Państwo porady eksperta na temat monitorów?

Prosimy o kontakt w celu zarezerwowania lub przeprowadzenia bezpłatnych konsultacji.
Zadzwoń lub wypełnij formularz.

Daniel Kowalski – Specjalista Produktowy Dział IT
tel. 512 800 825