Cyfrowe wyświetlacze

Rozwiązania dla transportu
p

Digital Signage dla transportu

Duży wyświetlacz prezentujący podróżującym różne informacje o lotach

Lotniska
Eksponuj produkty i promocje w strefie wolnocłowej oraz zapewnij pasażerom bieżące informacje na tablicach z rozkładem lotów, przy stanowiskach odprawy, na tablicach multimedialnych i na ekranach dotykowych z mapami.
Zewnętrzny wyświetlacz promujący nowe oferty reklamodawców

Autobusy
Przekazuj bieżące informacje o trasie autobusu i w łatwy sposób informuj o opóźnieniach lub odwołanych kursach oraz zapewnij skuteczną reklamę w autobusach.
Reklama i rozkład jazdy wyświetlane na wyświetlaczu marki Samsung na stacji kolejowej

Dworce kolejowe i stacje metra
Wyświetlaj bieżące informacje przy wejściu na stację, na tablicach z rozkładem jazdy i trasą przejazdu, w pojeździe, w infokioskach i na drogowskazach.

p

Digital Signage dla transportu

Przekazuj pasażerom i przejezdnym niezbędne informacje w wyraźny sposób nawet w najbardziej wymagających środowiskach pod względem warunków fizycznych. Kompetencje firmy Sharp w pojmowaniu wyjątkowych wymagań pracy w trybie 24/7 w miejscach o wysokim poziomie zapylenia, wstrząsów i wahań temperatury zapewnia absolutną niezawodność i wytrzymałość. Dzięki naszemu zaangażowaniu w innowacyjność i perfekcję oferujemy monitory LED dużego formatu o przekątnej ekranu do 90 cali i wysokiej rozdzielczości, aby zapewnić czytelność całości wyświetlanego materiału i nieustannie zmieniających się szczegółów w jasno oświetlonych pomieszczeniach lub przy świetle dziennym – wszystko specjalnie opracowane z myślą o instalacji w orientacji pionowej lub poziomej.
Cyfrowa prezentacja obrazu

Zmaksymalizuj dochody sklepu i zainteresowanie przechodniów w ruchliwych miejscach wykorzystując wiodącej klasy cyfrową prezentacją obrazu firmy Sharp, specjalnie opracowaną z myślą o wytrzymałości w miejscach o wysokich wymaganiach pod względem warunków fizycznych.

p

Digital Signage dla Banku

W dzisiejszym świecie mamy nadmiar informacji i przesyt wszelkiego rodzaju reklam – zaczynając od plakatów, ulotek po wielkoformatowe banery. Potencjalnym klientom coraz trudniej zapamiętać komunikaty reklamowe ze standardowych form promocji (druk).

 

Masz Pytania ? Szukasz odpowiedniego monitora ?

Dołożymy wszelkich starań aby dopasować monitor do Państwa potrzeb.
Zadzwoń lub wypełnij formularz.

Daniel Kowalski – Specjalista Produktowy Dział IT
tel. 512 800 825