Cyfrowe Menu Board

Cyfrowe MENU Board

Cyfrowe MENU

Nadeszła era monitorów, zamień tradycyjne Menu na wersję Cyfrową i wyświetlaj atrakcyjną ofertę swojego lokalu na monitorach. Cyfrowe Menu pozwoli na łatwe zarządzanie cennikiem, ofertami, promocjami.

Przy bezpośrednim porównaniu analogowych a Cyfrowe MENU Board,  monitory wykazują istotną ilościową i jakościową przewagę na statycznymi podświetlanymi gablotami. Choć wyświetlacze cyfrowe wymagają nieco większego wkładu początkowego, poszczególne sklepy lub restauracje mogą dzięki nim szybko uzyskać zwrot z inwestycji.

W zależności od docelowego miejsca, mamy wybór monitorów o wymiarach 32”, 43”, 50” oraz 55”. Cyfrowe MENU Board, na którym wyświetlany jest ruchomy content, przyciąga wzrok klientów i wpływa na odbiór danego miejsca, które postrzegane jest jako przyjemne.

Gdzie sprawdzą się cyfrowe menu boardy?

– Fast food
– Stołówki pracownicze
– Bary i restauracje
– Kawiarnie i bistro
– Wyspy kawiarniane

 

Dlaczego cyfrowe menu board ?

1. Szyba edycja

Szybko i łatwość w edycji MENU. Zmiany możesz dokonywać z biura bądź z domu – to wszystko zależy od Ciebie.

Monitory MENU BOARD są wyposażone w oprogramowanie pozwalające wprowadzać różne komunikaty, nie tylko słowne, ale także graficzne, a ich obsługa jest naprawdę prosta. Możesz również wrzucać gotowe MENU zaprojektowane w programacg graficznych.

2. Optymalizacja kosztów

Już nie musisz  płacić za wyrkuk w drukarniach. Przy częstych zmianach cen wydruk w ciagu roku to znaczne koszty.
Ekrany reklamowe podnoszą sprzedaż produktów od 5 do 10%, co przekłada się na zwrot z inwestycji w 7 do 12 miesięcy!

3. Precyzyjna komunikacja

Precyzyjna komunikacja z klientem. Dopasowanie ofert do pory dnia, lokalizacji, dni tygodnia, pogody czy specjalnego wydarzenia. Narzędzia do tworzenia treści umożliwiają szybkie tworzenie promocji.

4. Możliwość wyświetlania większej ilości informacji.

W tradycynym MENU ogranicza nas przestrzeć wydruku. Na monitorach możemy podzielć naszą ofertę na kilka sesji, które  będą zmieniać się co określony czas. Tym sposobem klient będzie lepiej poinformowany, bez zaburzenia MENU.

5. Przede wszystkim atrakcyjny widok Twojej oferty

Apetyczne zdjęcie lub filmy  potraw lub unoszącej się para  jest o wiele bardziej ekscytujące niż napis „Danie”, lub „kawa”. Przetwarzamy obrazy inaczej niż słowa. Obraz jedzenia lub napoju uruchamia pewne części mózgu, tworząc pożądanie. Zgodnie z badaniem Digital Place-Based Media ROI Analysis, treści multimedialne są 5-krotnie skuteczniejsze w przyciąganiu uwagi klientów oraz 10-krotnie lepiej zapamiętywane niż reklama statyczna prezentowana.

Ostatnie Realizację

Z

W czym możemy Ci pomóc ?

Instalowanie systemów

Dobór odpowiedniego sprzętu
W zależności od docelowego miejsca, spośród modeli monitorów wybierzemy te, które wielkością i kształtem, jasnością i rozdzielczością optymalnie spełnią Twoje potrzeby.

Instalowanie systemów

Tworzenie Treści MENU
Cyfrowe to możliwość szybkiej aktualizacji produktów, cen i promocji. Nasz zespół techniczny zadba o to, aby Menu poprawnie działało, a kontent był aktualny we wszystkich lokalizacjach. Dopierzemy odpowiednie rozwiązanie pod Twoje Potrzeby. Nie zależnie od tego czy Menu zmienia się często czy raz na jakiś czas.

Instalowanie systemów

Szkolenie / instalacja Oprogramowania
Zainstalujemy oprogramowanie, przeszkolimy. Zostaw to nam. Twój czas jest dla nas Cenny.

Czy potrzebują Państwo porady eksperta na temat monitorów?

Prosimy o kontakt w celu zarezerwowania lub przeprowadzenia bezpłatnych konsultacji.
Zadzwoń lub wypełnij formularz.

Daniel Kowalski – Specjalista Produktowy Dział IT
tel. 512 800 825