Cyfrowe MENU Board

Cyfrowe MENU Board

Cyfrowe MENU

Nadeszła era monitorów, zamień tradycyjne Menu na wersję Cyfrową i wyświetlaj atrakcyjną ofertę swojego lokalu na monitorach. Cyfrowe Menu pozwoli na łatwe zarządzanie cennikiem, ofertami, promocjami.

Przy bezpośrednim porównaniu analogowych a Cyfrowe MENU Board,  monitory wykazują istotną ilościową i jakościową przewagę na statycznymi podświetlanymi gablotami. Choć wyświetlacze cyfrowe wymagają nieco większego wkładu początkowego, poszczególne sklepy lub restauracje mogą dzięki nim szybko uzyskać zwrot z inwestycji.

W zależności od docelowego miejsca, mamy wybór monitorów o wymiarach 32”, 43”, 50” oraz 55”. Cyfrowe MENU Board, na którym wyświetlany jest ruchomy content, przyciąga wzrok klientów i wpływa na odbiór danego miejsca, które postrzegane jest jako przyjemne.

Gdzie sprawdzą się cyfrowe menu boardy?

– Fast food
– Stołówki pracownicze
– Bary i restauracje
– Kawiarnie i bistro
– Wyspy kawiarniane

 

Dlaczego cyfrowe menu board ?

1. Szyba edycja

Szybko i łatwość w edycji MENU. Zmiany możesz dokonywać z biura bądź z domu – to wszystko zależy od Ciebie.

Monitory MENU BOARD są wyposażone w oprogramowanie pozwalające wprowadzać różne komunikaty, nie tylko słowne, ale także graficzne, a ich obsługa jest naprawdę prosta. Możesz również wrzucać gotowe MENU zaprojektowane w programacg graficznych.

2. Optymalizacja kosztów

Już nie musisz  płacić za wyrkuk w drukarniach. Przy częstych zmianach cen wydruk w ciagu roku to znaczne koszty.
Ekrany reklamowe podnoszą sprzedaż produktów od 5 do 10%, co przekłada się na zwrot z inwestycji w 7 do 12 miesięcy!

3. Precyzyjna komunikacja

Precyzyjna komunikacja z klientem. Dopasowanie ofert do pory dnia, lokalizacji, dni tygodnia, pogody czy specjalnego wydarzenia. Narzędzia do tworzenia treści umożliwiają szybkie tworzenie promocji.

4. Możliwość wyświetlania większej ilości informacji.

W tradycynym MENU ogranicza nas przestrzeć wydruku. Na monitorach możemy podzielć naszą ofertę na kilka sesji, które  będą zmieniać się co określony czas. Tym sposobem klient będzie lepiej poinformowany, bez zaburzenia MENU.

5. Przede wszystkim atrakcyjny widok Twojej oferty

Apetyczne zdjęcie lub filmy  potraw lub unoszącej się para  jest o wiele bardziej ekscytujące niż napis „Danie”, lub „kawa”. Przetwarzamy obrazy inaczej niż słowa. Obraz jedzenia lub napoju uruchamia pewne części mózgu, tworząc pożądanie. Zgodnie z badaniem Digital Place-Based Media ROI Analysis, treści multimedialne są 5-krotnie skuteczniejsze w przyciąganiu uwagi klientów oraz 10-krotnie lepiej zapamiętywane niż reklama statyczna prezentowana.

Ostatnie Realizację

Dlaczego My ?

menu board

Na to pytanie można opisać wiele zdań. Zachęcamy jednak do kontaktu. Po bezpłatnej konsultacji zobaczysz, że znamy się na rzeczy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – nie zależnie czy potrzebujesz 1 monitora czy 10. To nie wszystko… Możemy zorganizować montaż i dobrać odpowiednie uchwyty.
Posiadamy szerokie portfolio różnych uchwytów, dla każdego rozwiązania – nawet te bardzo nietypowe.
Zaawansowane Cyfrowe Menu to rozwiązanie, które wyniesie Twoje restauracje szybkiej obsługi na wyższy poziom.

Z

W czym możemy Ci pomóc ?

Samsung QBR seria

Dobór odpowiedniego sprzętu

W zależności od docelowego miejsca, spośród modeli monitorów wybierzemy te, które wielkością i kształtem, jasnością i rozdzielczością optymalnie spełnią Twoje potrzeby.

Samsung QBR seria

Tworzenie Treści MENU

Cyfrowe to możliwość szybkiej aktualizacji produktów, cen i promocji. Nasz zespół techniczny zadba o to, aby Menu poprawnie działało, a kontent był aktualny we wszystkich lokalizacjach. Dopierzemy odpowiednie rozwiązanie pod Twoje Potrzeby. Nie zależnie od tego czy Menu zmienia się często czy raz na jakiś czas.

Samsung QBR seria

Szkolenie / instalacja Oprogramowania

Zainstalujemy oprogramowanie, przeszkolimy. Zostaw to nam. Twój czas jest dla nas Cenny.

Darmowa konsultacja

Już na pierwszy rzut widać, że posiadanie cyfrowego menu boardu niesie za sobą wiele zalet. Chcesz skutecznie kontaktować się ze swoimi klientami w sklepie lub restauracji? Zadzwoń do nas a pomożemy w doborze odpowiedniego rozwiązania oraz opowiemy o możliwościach zarządzania MENU. Zachęcamy również do składania zapytanie przez formularz. Proszę odpowiedzieć na krótkie pytania. Skontaktujemy się do 24 godzin. Bardzo często odpowiadamy po kilkunastu minutach.

  Dane kontaktowe do zapytania

  pola z gwiazdką* są obowiązkowe

  Znajdź produkt, określ wielkość i parametry pracy. Dobierzemy optymalny produkt.
  1. Rozmiar Monitora

   43"50"55"65"
  2. Sposób zarządzania treścią/MENU

   INTERNETSIEĆ LOKALNAUSB (z wew. pamięci monitora)
  3. Jak często Zmieniane jest MENU ?

  4. Proszę wpisać ilość sztuk

  5. Dodatkowe Uwagi...

  Wszelkie informacje zawarte w formularzu zostaną wykorzystane jedynie przez firmę P. H. MAC Autoryzowany Dystrybutor Panasonic Polska sp. j. w celu przygotowania i przesłania oferty. W razie jakichkolwiek niejasności lub dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

  Do usłyszenia.
  Daniel Kowalski – Specjalista Produktowy Dział IT
  tel. 512 800 825