Monitory do restauracji

Cyfrowy menu board
p

Monitor jako menu board w restauracji

Monitor jako menu board dla restauracji, kawiarni oraz wszystkich punktów gastronomicznych. Cyfrowe Menu to doskonałe narzędzi do wyświetlania aktualnego Menu oraz wszelkimi promocjami, bez konieczności drukowania statycznych plansz i kart.

Zalety z Cyfrowego MENU

  • Wzrost sprzedaży;
  • Kontakt z klientem;
  • Możliwość szybkiej modyfikacji;
  • Możliwość zmiany menu (zdjęcia, opis, cena itd.);
  • Możliwość automatyzacji wyświetlenia MENU;
  • Wzmacnianie przekazu;
  • Wyświetlanie wszelkich informacji

W szybki i prosty sposób zmienisz prezentowane menu i dostosujesz treść do pory dnia, pory roku czy różnych specjalnych wydarzeń np. podczas meczu Polskiej Reprezentacji szybko poinformujesz swoich klientów o specjalnej promocji gdy „Nasi” strzelą gola.

Menuboardy i monitory w restauracjach znacznie usprawniają komunikację z klientami w pojedynczych punktach gastronomicznych oraz w restauracjach rozlokowanych w całym kraju.

Zarządzanie menu i przekazem marketingowym odbywa się w prosty i szybki sposób z poziomu centrali. W zależności od potrzeb tj. intensywności zmiany treści na monitorach, posiadamy gotowe rozwiązania oraz Tworzymy także indywidualne rozwiązania pod Twoje potrzeby – tak aby zmiana MENU była dla Ciebie banalna i szybka.

p

Cyfrowe menu

Odpowiedni dobór monitorów sprawi, że wyświetlana treść będzie doskonale widoczna już od samego wejścia.

Duży wybór profesjonalnych monitorów obejmuje modele, które można stosować w konfiguracjach pionowych/poziomych oraz modele do łączenia kilku monitorów tworząc podłużne MENU.

Odpowiednia jasność monitorów pozwala zapewnić widoczność wyświetlanych MENU nawet w mocno oświetlonych przestrzeniach (np. witrynach) jak i każdym punkcie gastronomicznym lub na zewnątrz.

p

Przykładowe Szablony MENU

Zespół grafików przygotuje dla Twojego biznesu idealne MENU. Tworzymy gotowe filmy jak i indywidualne aplikacje zarządzane przez przeglądarkę www.

Masz Pytania ? Szukasz odpowiedniego monitora ?

Dołożymy wszelkich starań aby dopasować monitor do Państwa potrzeb.
Zadzwoń lub wypełnij formularz.

Daniel Kowalski – Specjalista Produktowy Dział IT
tel. 512 800 825