Monitory do restauracji

Monitory do restauracji

Monitory do restauracji

Monitor jako menu board dla restauracji, kawiarni oraz wszystkich punktów gastronomicznych. Cyfrowe Menu to doskonałe narzędzi do wyświetlania aktualnego Menu oraz wszelkimi promocjami, bez konieczności drukowania statycznych plansz i kart.

Zalety z Cyfrowego MENU

  • Wzrost sprzedaży;
  • Kontakt z klientem;
  • Możliwość szybkiej modyfikacji;
  • Możliwość zmiany menu (zdjęcia, opis, cena itd.);
  • Możliwość automatyzacji wyświetlenia MENU;
  • Wzmacnianie przekazu;
  • Wyświetlanie wszelkich informacji

W szybki i prosty sposób zmienisz prezentowane menu i dostosujesz treść do pory dnia, pory roku czy różnych specjalnych wydarzeń np. podczas meczu Polskiej Reprezentacji szybko poinformujesz swoich klientów o specjalnej promocji gdy „Nasi” strzelą gola.

Menuboardy i monitory w restauracjach znacznie usprawniają komunikację z klientami w pojedynczych punktach gastronomicznych oraz w restauracjach rozlokowanych w całym kraju.

Zarządzanie menu i przekazem marketingowym odbywa się w prosty i szybki sposób z poziomu centrali. W zależności od potrzeb tj. intensywności zmiany treści na monitorach, posiadamy gotowe rozwiązania oraz Tworzymy także indywidualne rozwiązania pod Twoje potrzeby – tak aby zmiana MENU była dla Ciebie banalna i szybka.

 

Monitory do restauracji

Odpowiedni dobór monitorów sprawi, że wyświetlana treść będzie doskonale widoczna już od samego wejścia.

Duży wybór profesjonalnych monitorów obejmuje modele, które można stosować w konfiguracjach pionowych/poziomych oraz modele do łączenia kilku monitorów tworząc podłużne MENU.

Odpowiednia jasność monitorów pozwala zapewnić widoczność wyświetlanych MENU nawet w mocno oświetlonych przestrzeniach (np. witrynach) jak i każdym punkcie gastronomicznym lub na zewnątrz.

Czy potrzebują Państwo porady eksperta na temat monitorów?

Prosimy o kontakt w celu zarezerwowania lub przeprowadzenia bezpłatnych konsultacji.
Zadzwoń lub wypełnij formularz.

Daniel Kowalski – Specjalista Produktowy Dział IT
tel. 512 800 825