Monitory do budowy ścian video

Monitory do budowy ścian video

Monitory do budowy ścian video

Pojedynczy monitor nie wystarczy ? Zbuduj ŚCIANĘ WIDEO.

Monitory do ściany wideo to ekrany z wąską ramką do tworzenia przyciągającej ściany wideo z wielu monitorów. Treść na ścianie można wyświetlić jako pojedynczy duży obraz z jednego źródła wejściowego lub wiele obrazów z różnych źródeł wejściowych.

Ściany video z bezszwowych monitorów to możliwość prezentacji reklamy i informacji w dużym lub bardzo dużym formacie. Cechuje je prawie niewidoczna ramka pomiędzy monitorami, pozwalająca uzyskać wrażenie kompletnego i spójnego obrazu. Monitory video wall  są często używane w różnych miejscach publicznych, takich jak centra handlowe, sterownie, stacje itp.

Jakie monitory do budowy ścian video mamy w sprzedaży ?
Użytkownicy mogą wybrać parametry ekranu, szerokość ramki i jasność (500 lub 700 nit), które podkreślą najważniejsze aspekty prezentowanych przez nich komunikatów, pozwalając jednocześnie zachować smukłość i lekkość wyświetlaczy. Do budowy ścian wideo stosuje się specjalne monitory bezszwowe, dzięki czemu odstęp (obraz do obrazu) wynosi: 0,88 mm , 1,7 mm oraz 3,5 mm. Rozmiar monitorów do budowy ścian video to: 46”, 49”, 55” i 60”.

Zapewniamy kompleksową usługę: dostawy, montażu, konfiguracji i uruchomienia.
Najczęściej do budowy ścian wykorzystujemy monitory bezszwowe NEC i Samsung, a także LG i Sharp oraz akcesoria marki Edbak

Monitory bezszwowe wyróżnia:

Wyraźny obraz w każdych warunkach
Antyrefleksyjny panel wyświetlaczy optymalizuje prezentację treści nawet w ostrym oświetleniu. Panel równomiernie rozprowadza światło na ekranie, eliminując poblask przy zachowaniu soczystości i wierności odwzorowywanych obrazów.

Jednolity obraz dzięki fabrycznej kalibracji
Dzięki fabrycznej kalibracji użytkownicy ściany wideo mogą cieszyć się jednorodnością jasności i koloru już od chwili wyjęcia wyświetlacza z opakowania. Ten proces proaktywnej kalibracji zwiększa kontrast monitora, minimalizując wpływ przyciemniania ekranu i wycieku światła. Tym samym zapewnia atrakcyjność treści przy niemal 90-procentowej zgodności.

Rozszerzona możliwość prezentacji bez dodatkowych kosztów
Użytkownicy mogą konfigurować wyświetlacze w układzie maksymalnie 5 x 5 urządzeń bez konieczności korzystania z zewnętrznych kart graficznych czy splitterów UHD. W wyświetlaczach Samsung zastosowano Display Port (DP) 1.2 oraz porty HDMI, które umożliwiają obsługę zaawansowanych interfejsów wideo i udoskonalają treści o rozdzielczości nawet 4K.

Długotrwała wydajność
Ściany wideo Samsung o niezwykle wąskich ramkach zaprojektowano z myślą o długotrwałej wydajności i minimalizacji kosztów konserwacji. Wyświetlacze posiadają wytrzymałe panele, które niwelują niejednorodne podświetlenie, jednocześnie chroniąc urządzenia przed działaniem gorąca i pyłu.

Żywy i wiarygodny kontent dla biznesu
Ściana wideo Samsung została zaprojektowana tak, aby zapewnić wydajność w zróżnicowanych warunkach wewnętrznych i zawsze dostarczać angażujących doświadczeń wizualnych. Podwyższony współczynnik kontrastu ściany wideo (46”: 3500:1 i 55”: 4000:1) i wysoka jasność na poziomie 500 nitów generują wspaniałą jakość obrazu oraz żywe kolory.

Monitory bezszwowe

Czy potrzebują Państwo porady eksperta na temat monitorów?

Prosimy o kontakt w celu zarezerwowania lub przeprowadzenia bezpłatnych konsultacji.
Zadzwoń lub wypełnij formularz.

Daniel Kowalski – Specjalista Produktowy Dział IT
tel. 512 800 825