MONITORY REKLAMOWE MAŁY FORMAT

Profesjonalne monitory dostepne w wymiarach 14,1″, 15,6″ 18,5″ 21.5″

 

p

Monitory Reklamowe od 14″ do 22″

Pełna funkcjonalność monitorów wielkoformatowych zapakowana w małych ekranach– doskonała alternatywa dla tradycyjnych plakatów w formacie od A4 (14.1”) do A3 (22”)

Rozwiązanie small signage doskonale sprawdzi się w wyświetlaniu:
– reklam (kasy, regały z produktami)
– jako tablica ogłoszeń,
– menu (restauracje)
– wyświetlanie harmonogramu zajęć (sale konferencyjne)

p

Profesjonalny Monitor LG Digital Signage

Niepowtarzalny ekran od LG 22SM3B to 22 calowe urządzenie o rozdzielczości Full HD i jasności 250 cd/m2.

Ekran LG 22” posiada wbudowaną Platforma webOS 2.0 zapewnia łatwe i wygodne narzędzia do tworzenia treści oraz tworzenia harmonogramów.

Odtwarzanie stron ww w technologi HTML5 (możliwość zaprogramowania adresu URL, który odtworzy się automatycznie po włączeniu monitora).

Funkcje:

Quad Core SoC Dzięki SoC – wysokiej wydajności monitor może wykonywać wiele zadań jednocześnie i zapewnia płynne odtwarzanie zawartości.

WebOS Platforma webOS 2.0 – zapewni łatwe i wygodne narzędzia do tworzenia treści.

Mirroring – Udostępnianie treści jest wygodniejsze w sieci Wi-Fi.

SoftAP Oprogramowanie SoftAP – umożliwia działanie telewizora jako bezprzewodowego punktu dostępowego dla urządzeń mobilnych.

p

Profesjonalne Wyświetlacze PC

Profesjonalne Wyświetlacze PC

Wyświetlacze Signage firmy ProDVX są profesjonalnie zaprojektowanymi ekranami FHD z wejściem HDMI i wbudowanym odtwarzaczem multimedialnym z funkcją automatycznego uruchamiania i powtarzania .

Przeznaczone do pracy ciągłej, 7 dni w tygodniu przez 24 godziny.

10-letnie doświadczenie w produkcji Signage Displays ProDVX oferuje szeroką gamę rozmiarów, od 10 cali do 22 cali.

Cechy

Długa żywotność  (od 3 do 5 lat),
Ekonomicznie zaprojektowana obudowa,
Komponenty wysokiej jakości
Zintegrowany odtwarzacz FHD lub opcjonalny odtwarzacz multimedialny 4K, Uchwyt VESA,

Wyświetlacze Signage ProDVX są idealne do zastosowań w handlu detalicznym, firmach, hotelarstwie, służbie zdrowia, administracji publicznej, edukacji i wielu innych rynkach.

p

Wyświetlacze Android

Wyświetlacze Android

Ekrany dotykowe Android SOC Touch firmy ProDVX to profesjonalne ekrany dotykowe All-in-One z procesorem Embedded ARM do użytku komercyjnego (24/7). Dzięki ponad 8-letniemu doświadczeniu w produkcji urządzeń All-in-One z systemem Android, ProDVX oferuje szeroką gamę rozmiarów, od 7 cali do 32 cali.

Wyświetlacze Android umożliwiają lepsze dotarcie do klientów, pracowników czy pacjentów, a także umożliwienie im na interakcję z Państwa ofertą zwiększając świadomość i zaufanie do Państwa firmy i oferowanych produktów czy też świadczonych usług.

Urządzenia wykonane sa z materiałów trwałych i zaprojektowanych specjalnie do zastosowań komercyjnych, aby rozwiązać wszelkie problemy jakie napotykają tablety (przeznaczone na rynek konsumencki) w zastosowaniach profesjonalnych.