=

Monitory Reklamowe do Witryn

Wszystkie modele OMD-W dostępne są w  rozmiarach: 46 „, 46” 55 „i 75”. Przystosowane do pracy 24 godziny przez 7 dni w tygodniu.
Matryca odporna na wysokie temperatury, nawet do 110°C

Doskonale monitory reklamowe do zastosowania w witrynach sklepowych

Przyciągnij uwagę potencjalnych klientów za pomocą znakomicie prezentujących się materiałów reklamowych w witrynie. Wyświetlacze z serii OMD to niezwykle wysoka jasność na poziomie nawet 2500 nitów i współczynnik kontrastu 5000:1. Twoja oferta przebije się nawet w jasno oświetlonym otoczeniu. Nawet przechodnie w okularach ze szkłami polaryzacyjnymi dostrzegą w pełnej krasie wyświetlane treści.

Wolnostojącym monitor z serii OMD-W, który doskonale nadaje się do zastosowania w witrynach sklepowych. Posiadają automatyczny czujnik światła, dzięki czemu zmniejsza koszty zużycia energii oraz wydłuża też żywotność ekranu.

Monitory zostały zaprojektowana do prezentacji reklam nawet w bardzo nasłonecznionych miejscach/witrynach. Wewnętrzne testy wykazały, ze panele są w stanie wytrzymać pracę w temperaturze nawet 110°C.

Wyposażony w kompleksowe rozwiązanie MagicInfo® Premium S, które pozwala na tworzenie i zarządzanie treścią bez użycia komputera lub zewnętrznego odtwarzacza multimediów.

Zarządzanie treścią z urządzeń mobilnych
lub za pomocą modułu Wi-Fi z twojego komputera.

Monitor Reklamowy Do Witrynya