Monitor do witryn

Monitor do witryn

Monitor do witryn

 Witryna – okno wystawowe . Zadaniem witryny jest zwrócenie uwagi potencjalnego klienta oraz zaprezentowanie wybranych towarów na zewnątrz. Badania pokazują, że aż 80% klientów decyduje się na odwiedziny w sklepie pod wpływem wystawy, a około 75% z nich przyznaje, że czasami kupuje w sklepie, do którego zachęciła ich wystawa.

Monitory do witryny zaprojektowano tak, aby doskonale prezentowała się w każdej witrynie sklepowej. Ultra wysoka jasność (4000 ników!) wyświetlane na nich treści są zawsze jasne i wyraźne, o niezmiennie doskonałej jakości obrazu, która przyciągnie potencjalnych klientów nawet w intensywnym świetle słonecznym.

Dzięki ochronie przeciwpyłowej (IP5X) i opatentowanemu 3-stopniowemu procesowi zapobiegania uszkodzeniom spowodowanym przegrzaniem, wyświetlacze wytrzymują próbę czasu, przygotowane do pracy 24 godzin przez 7 dni w tygodniu. (Wewnętrzne testy wykazały, ze panele są w stanie wytrzymać pracę w temperaturze nawet 110°C.)

Monitory do witryny w niezwykle smukłych obudowach o głębokości zaledwie 54.5mm. Niewielki rozmiar sprawia, że w naturalny sposób stają się częścią sklepu.

W zależności od lokalizacji sklepu, Witryny sklepowe możemy podzielić na ten zlokalizowane w miejscach narażonych na działanie promieni słonecznych (szczególnie od strony południowej), witryny pod dachem oraz witryny w centrach handlowych. W zależności od lokalizacji stosujemy monitory o różnych jasnościach.

Monitory do witryn

.Monitory do witryn dostępne w rozmiarach:
Gdy monitor skierowany jest na ulicę: 46”, 49″, 55” oraz 75″.
Gdy Witryna jest wewnątrz np. centrum handlowe: 43″, 50″, 55″, 65″, 75″, 85″

Jesteśmy wstanie dopasować monitor niemal do każdej witryny. Posiadamy duże portfolio różnych uchwytów takich jak:
– stojak do podłogi
– stojak do podłogi z zabudową monitora
– uchwyt sufitowy z możliwością regulacji wysokości monitora
– montaż monitora na linkach – do wyboru 2 lub 4 linkach

Czy potrzebują Państwo porady eksperta na temat monitorów?

Prosimy o kontakt w celu zarezerwowania lub przeprowadzenia bezpłatnych konsultacji.
Zadzwoń lub wypełnij formularz.

Daniel Kowalski – Specjalista Produktowy Dział IT
tel. 512 800 825