Monitory Reklamowe do Witryn

p

Promocyjne treści w każdej witrynie sklepowej

Monitory do witryn dostępne w rozmiarach:  46” i 55” w wersji pojedynczej lub podwójny – wyświetlacz z ekranami po obu stronach (skierowany w stronę okna oraz drugi skierowany do wewnątrz).

p

Gwarancja doskonałej jakości obrazu w każdej witrynie

Monitory zaprojektowano tak, aby doskonale prezentowała się w każdej witrynie sklepowej. Ultra wysoka jasność (4000 ników!) wyświetlane na nich treści są zawsze jasne i wyraźne, o niezmiennie doskonałej jakości obrazu, która przyciągnie potencjalnych klientów nawet w intensywnym świetle słonecznym.

p

Trwała wydajność

Dzięki ochronie przeciwpyłowej (IP5X) i opatentowanemu 3-stopniowemu procesowi zapobiegania uszkodzeniom spowodowanym przegrzaniem, wyświetlacze wytrzymują próbę czasu, przygotowane do pracy 24 godzine przez 7 dni w tygodniu. (Wewnętrzne testy wykazały, ze panele są w stanie wytrzymać pracę w temperaturze nawet 110°C.)

p

Smukły monitor dla nowoczesnej przestrzeni

Monitory w niezwykle smukłych obudowach o głębokości zaledwie 54.5mm. Niewielki rozmiar sprawia, że w naturalny sposób stają się częścią sklepu.

p

Efektywna prezentacja dynamicznych treści

Doskonała jakości obrazu nie wpływa na zwiększenie poboru prądu – monitory z serii OMN zużywają mniej prądu niż konwencjonalne wyświetlacze.

Monitory Reklamowe w witrynach

OMN Series (46’’, 55’’)

Seria Samsung OMN została zaprojektowana z myślą o wyświetlaniu reklam i informacji w witrynach sklepu, biurach, instytucji itd.

Wyświetla wyraźne, jasne obrazy, które przyciągają i angażują odbiorców, zwiększając prawdopodobieństwo wizyty.

Dzięki nowoczesnej smukłej konstrukcji  jest kompatybilny z każdą witryną.

Oprogramowanie zapewnia zarządzanie treścią w Twojej witrynie.

OMN-D Series (46’’, 55’’)

Podwójny monitor z ekranami po obu stronach, umożliwiający sprzedawcom maksymalizację komunikacji. Ekran skierowany w stronę okna o jasności 3000 nitów pozwala wyświetlać jasne i wyraźne treści.

Ekran skierowane do wewnątrz o jasności 1000 nitów zwiększają atrakcyjność zakupów dzięki treściom promującym sprzedaż, nowe towary i dodatkowe informacje o sklepie i jego usługach.

Monitory z tej serii zmniejszą koszty sprzętu i instalacji, w porównaniu z instalacją dwóch oddzielnych wyświetlaczy.

 

Samsung Magic INFO

Oprogramowanie do zarządzania treścią

Platforma oferująca internetowy system do zdalnego zarządzania treścią. Umożliwia użytkownikom aktualizować treści, tworzyć nowe oraz
budować harmonogram z dowolnego miejsca w dowolnym czasie.

Wyświetlaj co tylko chcesz…

Masz Pytania ? Szukasz odpowiedniego monitora ?

Dołożymy wszelkich starań aby dopasować monitor do Państwa potrzeb.
Zadzwoń lub wypełnij formularz.

Daniel Kowalski – Specjalista Produktowy Dział IT
tel. 512 800 825