Monitory do recepcji

Monitory do recepcji

monitor do recepcji

Niezapomniane powitanie gości. Lobby/wejście to wizytówka firmy i miejsce, które jako pierwsze robi wrażenie na klientach. Rozwiązania Samsung oferuje wszechstronne portfolio monitorów do różnorodnych zastosowań w pomieszczeniach takich jak lobby i hole wejściowe czy korytarz. Do wyboru mamy monitory wielkoformatowe od 43″ do 98″. Dzięki dobrej specyfikacji ekranów możemt dopasować do każdego wejścia – niezależnie czy mamy bardzo jasne pomieszczenia czy z dużo liczbą stucznego światła.

Gdzie przydadzą się najbardziej monitory reklamowe ?
– w poczekali w klinikach
– w poczekali gabinetów kosmetycznych
– w poczekali u dentysty

To dobry sposób na przedstawienie swojej szerokiej, podstawowej lub promocyjnej oferty zabiegów i badań. Można na nich wyświetlać wiele ważnych informacji. Przedstawiają one ciągle aktualną ofertę, z której może wybierać klient podczas dłuższego pobytu, na przykład oczekując na swoja kolej.

Dla korporacji, hoteli lub firm o dużym lobby, tam gdzie monitor 98″ będzie za mały. Zbudujemy ściankę video o wymiarach 485 cm x 273 cm. The Wall sprawi, że moment przybycia do firmy na długo zapadnie w ich pamięci.

Monitory Samsung dodatkowo to też rozwiązanie na monitory w korytarzu. Zapewnia gościom i pracownikom czytelne informację. Nawet w małym pomiszczeniach możemy zainstalować niewielkie monitory 13″ lub 24″.

Czy potrzebują Państwo porady eksperta na temat monitorów?

Prosimy o kontakt w celu zarezerwowania lub przeprowadzenia bezpłatnych konsultacji.
Zadzwoń lub wypełnij formularz.

Daniel Kowalski – Specjalista Produktowy Dział IT
tel. 512 800 825