=

Monitory Reklamowe Przeciw Pyłowe

Wyświetlacz odporny na wiele czynników zewnętrznych. Certyfikat IP5x
Dostępne w rozmiarach 32″ 43”, 49” i 55” Przystosowane do pracy 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Do wyboru monitory o jasności 500 oraz 700 nit.

Monitory Wielkoformatowe odporne na działanie pyłu

Wszystkie Monitory Wielkoformatowe tej serii otrzymały certyfikat IP5x, który oznacza ich wysoką odporność na szkodliwe działanie pyłu i wielu innych czynników zewnętrznych. Konstrukcja ekranów zapobiega kumulowaniu się kurzu. Klienci mogą wygodnie używać tego certyfikowanego wyświetlacza IP5x bez konieczności przygotowania dodatkowej obudowy w miejscach zakurzonych/zapylonych.

Ponadto monitory reklamowe zostały pokryte antyrefleksyjną powłoką, która redukuje odbicie światła, aby zapewnić jak największą widoczność w każdych warunkach. Wyświetlane materiały będą wyraźne i czytelne zarówno w świetle słonecznym, jak i sztucznym.

Są to najcieńsze ekrany na rynku, mają tylko 29,9 mm grubości, ramki są niemal niewidoczne, co jeszcze mocniej przyciąga uwagę oglądających do wyświetlanych materiałów.

IP5X – Ochrona przed pyłem — niewielkie ilości pyłu mogą przedostać się do wnętrza obudowy, ale nie wpływa to na pracę urządzenia
Monitory Reklamowe z certyfikatem IP5x
Monitory Reklamowe z Powłoką antyrefleksyjną
Nowy odtwarzacz multimedialny z wbudowanym odtwarzaczem TIZEN ™
Samsung Tizen

Wbudowany odtwarzacz oparty o system TIZEN™

Monitory z serii PH oraz PM z nowym wydajniejszym, stabilniejszym systemem. Umożliwia tworzenie i wdrażanie nowych aplikacji internetowych. Za ich pomocą mogą efektywniej zarządzać materiałami i urządzeniami SMART Signage.
Imponująca wydajność
1. Ulepszony silnik graficzny wystarczający zapas mocy, by odtwarzać nawet 3 filmy jednocześnie na jednym ekranie.

2. Obsługa dotykowa bez konieczności podłączania wyświetlacza do komputera.

3. Zwiększone bezpieczeństwo, wspiera wiele aplikacji, platform i systemów. Kompleksowa architektura zabezpieczeń, opierająca się na trzech warstwach ochronnych, zapewnia wysoką stabilność i bezpieczeństwo danych.

Łatwe tworzenie materiałów Programowanie dodatkowych rozwiązań ułatwiają dostępne narzędzia, takie jak SW Development Kit (SDK) czy Remote Web Inspector (RW). Otwartość platformy i oparcie jej o standardy internetowe oznacza również wysoką kompatybilność z HTML5.

Prostota obsługi Intuicyjny interfejs, stworzony z myślą o sterowaniu dotykiem, ułatwia obsługę ekranu. Co więcej, przeglądarka internetowa może wyświetlać stronę główną bez konieczności tworzenia dodatkowej aplikacji webowej. Główny ekran SSSP 4.0 został usprawiony pod kątem łatwości obsługi interfejsu i szybkiego dostępu do aplikacji, które teraz uruchamiane są przez URL Launcher.

Samsung Tizen

Kompleksowe narzędzia do zarządzania materiałami Kluczowy element opartej na systemie TIZEN jest MagicInfo Player S4, pomaga w pełnym wykorzystaniu możliwości sieci. Wszystko odbywa się za pośrednictwem centralnego serwera.
Rozwiązanie MagicInfo Player S4 łączy w sobie dedykowany zapasowy odtwarzacz Backup Player oraz funkcję strumieniowania materiałów DataLink.

Imponujące możliwości Nowy silnik graficzny zastosowany w ekranach znacząco podwyższa jakość wyświetlanego obrazu, zwiększając przy tym płynność animacji i przewijania tekstu. Wspierane są również zdjęcia wysokiej rozdzielczości (maks. 5120 x 5120) i ponad 100 bloków tekstu jednocześnie. Po włączeniu opcji Touch Overlay, użytkownicy mogą korzystać ze sterowania dotykowego, co uwalnia od konieczności podłączania wyświetlacza do komputera.

Łatwa obsługa Oprócz funkcji odtwarzacza multimediów, rozwiązanie Samsung MagicInfo oferuje również zaawansowane narzędzia zarządzania materiałami, ustalania i edytowania harmonogramu ich odtwarzania, a także możliwość skonfigurowania wyświetlacza jako ściany wideo. Sterowanie urządzeniami odbywa się za pośrednictwem połączenia Wi-Fi. Nowy interfejs użytkownika sprawia, że korzystanie z tych funkcji jest łatwe i wygodne.

Kompleksowe rozwiązanie Serwer Samsung MagicInfo również został na nowo zaprojektowany i zaktualizowany do wersji 4.0. Dołączone do niego wysokiej klasy oprogramowanie zarządzające umożliwia sterowanie połączonymi w sieć wyświetlaczami za pośrednictwem pojedynczego serwera. Nawet duże przedsiębiorstwa mogą szybko i wygodnie sterować ekranami SMART Signage z jednego miejsca.

Formularz Wycen

Masz Pytania ? Szukasz odpowiedniego monitora ? Dołożymy wszelkich starań aby dopasować monitor do Państwa potrzeb. Zadzwoń lub wypełnij formularz.

Daniel Kowalski Specjalista Produktowy Dział IT

tel. 512 800 825