Monitory Reklamowe Przeciw Pyłowe

Wyświetlacz odporny na wiele czynników zewnętrznych. Certyfikat IP5x

 

p

Monitory Wielkoformatowe odporne na działanie pyłu

Wszystkie Monitory Wielkoformatowe tej serii otrzymały certyfikat IP5x, który oznacza ich wysoką odporność na szkodliwe działanie pyłu i wielu innych czynników zewnętrznych. Konstrukcja ekranów zapobiega kumulowaniu się kurzu. Klienci mogą wygodnie używać tego certyfikowanego wyświetlacza IP5x bez konieczności przygotowania dodatkowej obudowy w miejscach zakurzonych/zapylonych.

Ponadto monitory reklamowe zostały pokryte antyrefleksyjną powłoką, która redukuje odbicie światła, aby zapewnić jak największą widoczność w każdych warunkach. Wyświetlane materiały będą wyraźne i czytelne zarówno w świetle słonecznym, jak i sztucznym.

p

Monitory Wielkoformatowe z certyfikatem IP5X

Dostępne w rozmiarach 32″ 43”, 49” i 55” Przystosowane do pracy 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Do wyboru monitory o jasności 500 oraz 700 nit.

p

Wbudowany odtwarzacz MagicINFO Player S6

Działający w oparciu o system operacyjny TIZEN, poprawia ogólną wydajność odtwarzaczy, umożliwia bezproblemowe zarządzanie teściami oraz zapewnia płynne wyświetlanie treści.

p

Ochrona przed czynnikami zewnętrznymi

Wytrzymały, zgodny z wymogami normy IP5x ekran zapewnia ciągłą pracę niezależnie od warunków otoczenia. W efekcie lotniska, dworce i inne miejsca wystawione na działanie pyłu, kurzu czy ostrego światła, mogą mieć komfort bezusterkowej pracy.

IP5X – Ochrona przed pyłem — niewielkie ilości pyłu mogą przedostać się do wnętrza obudowy, ale nie wpływa to na pracę urządzenia

 

Samsung Magic INFO

Oprogramowanie do zarządzania treścią

Platforma oferująca internetowy system do zdalnego zarządzania treścią. Umożliwia użytkownikom aktualizować treści, tworzyć nowe oraz
budować harmonogram z dowolnego miejsca w dowolnym czasie.

Wyświetlaj co tylko chcesz…

Masz Pytania ? Szukasz odpowiedniego monitora ?

Dołożymy wszelkich starań aby dopasować monitor do Państwa potrzeb.
Zadzwoń lub wypełnij formularz.

Daniel Kowalski – Specjalista Produktowy Dział IT
tel. 512 800 825