Rozwiązania dla branży retail

Monitory dla branży retail

Dla Handlu

Stwórz niezapomniane wrażenia dla swoich klientów. Za pomocą monitorów sprzedawcy detaliczni mogą udoskonalić wrażenia klientów na każdym etapie zakupów. Od przyciągnięcia ich uwagi atrakcyjną treścią po oferowanie promocji w czasie rzeczywistym.

Dowiedziono, że dynamiczne treści wywołują określone zachowania, elektroniczne reklamy umieszczane w sklepach podnoszą sprzedaż promowanych produktów średnio o 32 proc. Zdaniem analityków, treści multimedialne są pięciokrotnie skuteczniejsze w przyciąganiu uwagi klientów i dziesięciokrotnie lepiej zapamiętywane, niż reklama statyczna, prezentowana np. na klasycznych nośnikach takich jak tzw. roll-upy czy papierowe plakaty.

Dopasujemy odpowiednie monitory do większości sklepów. Do wyboru mamy monitory od 13” do 98” montowane wewnątrz sklepu. 46” jak i 55” monitory, które sprawdzą się w każdej witrynie sklepowej, skierowanej na zewnątrz/ulicę. Dla rozwiązań gdzie potrzeba bardzo dużych ekranów, dobierzemy ściankę video, która może być składana z 9 i więcej monitorów.

Rozwiązania wizualne Samsung dla handlu detalicznego pozwalają:

Dla Handlu

1. Przyciąganie uwagi –  Szeroka gamma monitorów pozwala na instalację wyświetlaczy wewnątrz sklepu, na zewnątrz lub w witrynie sklepowej.

informacja

3. Informacja – Dostarczanie kupującym informacji o produktach, by zwiększyć ich wiedzę na temat oferowanych artykułów, a także prezentowanie im przydatnych recenzj.

promocja

2. Promocja – można prezentować przebywającym w sklepie klientom przydatne informacje, a także oferować im promocje, z których mogą skorzystać podczas zakupów.

magic Info

4. Kompleksowe zarządzanie treściami – Rozwiązania wizualne Samsung dla handlu detalicznego pozwalają użytkownikom łączyć się z wyświetlaczami w dowolnym momencie bez względu na ich lokalizację.

Czy potrzebują Państwo porady eksperta na temat monitorów?

Prosimy o kontakt w celu zarezerwowania lub przeprowadzenia bezpłatnych konsultacji.
Zadzwoń lub wypełnij formularz.

Daniel Kowalski – Specjalista Produktowy Dział IT
tel. 512 800 825