Monitory w Placówkach Bankowych

Rozwiązanie dla sektora bankowego
p

Digital Signage dla Banku

W dzisiejszym świecie mamy nadmiar informacji i przesyt wszelkiego rodzaju reklam – zaczynając od plakatów, ulotek po wielkoformatowe banery. Potencjalnym klientom coraz trudniej zapamiętać komunikaty reklamowe ze standardowych form promocji (druk).

Banki, które chcą wyróżnić się, powinny postawić na nowoczesną formę reklamy tj. technologię Digital Signage. To ekrany oraz oprogramowanie umożliwiające tworzenie, publikowanie i zarządzanie treściami wizualnymi w przestrzeni publicznej.

Systemy Digital Signage umożliwiają wyświetlanie bardziej atrakcyjnych oferty. Placówki oszczędzają dzięki nim na druku, projektowaniu oraz dystrybucji. Wyświetlane komunikaty na monitorze bardziej przyciąga uwagę potencjalnego klienta, mogą być często aktualizowane i wprowadzane czasowe promocje.

Digital Signage gwarantuje wartość dodaną, oprócz wyświetlania oferty na ekranie monitora można dzięki niej udostępniać także dodatkowe informacje, jak np. notowania giełdowe, czy kursy walut.

Profesjonalne wielkoformatowe monitory Samsung dostępne w rozmiarach od 32 do 98 cali, charakteryzują się dużo odpornością na warunki zewnętrzne, jak m.in. niskie i wysokie temperatury, woda, pył oraz uszkodzenia fizyczne.
Można z nich tworzyć ściany wideo, instalować za witrynę jak i na zewnątrz.

p

Prezentowanie wiadomości i informacji

Zintegrowany system Magic Info, pozwala zarządzać wyświetlanymi treściami w prosty i intuicyjny sposób. Dzięki niemu z jednego miejsca można wyświetlać, modyfikować i monitorować treści na monitorach znajdujących się w wielu różnych lokalizacjach (np. w sieciach bankowych).

Monitory Samsung umożliwiają natychmiastowe dopasowanie komunikatu do konkretnego odbiorcy w czasie rzeczywistym. Gwarantuje to technologia Audience Measurement, mierzy ruch przed monitorem. Zainstalowana kamera pozwala sprawdzić do ilu i jakich osób dociera wyświetlany przekaz.

Dzięki temu banki otrzymują możliwość pozycjonowania treści promocyjnych z niespotykaną dotąd dokładnością. Audience Measurement rozpoznaje przechodzących koło ekranu ludzi już z odległości 5 metrów, a treści można spersonalizować np. ze względu na płeć konsumenta.

System jest w pełni skalowany, tzn. że posiadając monitor i system MagicInfo można dokupić kamerę z oprogramowaniem i licencją. System jest prosty w obsłudze oraz w instalacji – zajmuje od 2 do 3 godzin. Zarówno monitor jak i kamera nie przechowują informacji o monitorowanych osobach, co wyklucza ewentualne kwestie praw autorskim i wykorzystywania wizerunku.

Masz Pytania ? Szukasz odpowiedniego monitora ?

Dołożymy wszelkich starań aby dopasować monitor do Państwa potrzeb.
Zadzwoń lub wypełnij formularz.

Daniel Kowalski – Specjalista Produktowy Dział IT
tel. 512 800 825