Monitory Reklamowe Samsung w Firmie

Monitory Reklamowe Samsung w Firmie

Dlaczego Digital Signage w firmie

Monitory Samsung zapewniają łatwe zarządzanie zawartością co ma wpływ na lepszą współpracę pracowników oraz wzajemne współdziałanie wiedzy. Monitory wykorzystwane w podczas spotkań firmowych lub z potencjalnymi klientami muszą być zoptymalizowane pod względem wydajności i interaktywności w celu wsparcia swobodnej wymiany pomysłów i opinii.

Monitory doskonale sprawdzą się jako cyfrowe tabliczki/tablice informacyje dla pracowników, klientów oraz do zarządzania harmonogramem spotkań w salach konferencyjnych.

Firma Samsung oferuje różnorodne, wielofunkcyjne rozwiązania typu all-in-one

Monitor jako interaktywna tablica z wbudowanym wyświetlaczem, nakładką dotykową, tacą na długopis oraz wbudowanym oprogramowaniem IWB, które umżliwia łatwą i przyjemną obsługę. Dostępne od 65″ do 82″ wraz z wyborem opcji dotyku.

Samsung digital signage oferuje zaawansowane funkcje, które spełnią nawet najwyższe oczekiwania w każdej firmie.

Zaawansowane rozwiązania do zarządzania treścią, które umożliwia podłączenie w czasie rzeczywistym dazy danych  i wyświetlanie za pomocą opcjonalnego serwera MagicInfo.
       
Samsung zapewnia doskonałe technologie wyświetlania, zapewniając dynamiczne i żywe obrazy.

Jednolite prezentacje kolorów ścian video z drobiazgową kalibracją fabryki i zaawansowanym zarządzaniem kolorami,
Wyraźne i żywotne oglądanie zawartości z głębszą czarną i jaśniejszą białą, dzięki doskonałym współczynnikom kontrastu 5000: 1 oraz antyrefleksyjnej nakładce na dotyk.

Elastyczne układy wyświetlania z funkcją rotacji obrazu